





| Kód produktu: | MBA3R25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 192,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 812,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 151 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 277x400 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1100 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 391 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 812,00 Kč | 2 192,52 Kč | ||
| 5 + | 1 721,00 Kč | 2 082,41 Kč | ||
| 10 + | 1 631,00 Kč | 1 973,51 Kč | ||
| 20 + | 1 558,00 Kč | 1 885,18 Kč |
Stojan Menuboard s klaprámem A3 - Oblý roh
Vysoce kvalitní volně stojící informační Menu stojan, s nastavitelnou orientací rámu. Rám s profilem 25mm může být upevněn na noze vodorovně či horizontálně.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea a pod.
| Cena bez DPH: | 2 006,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 427,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 986,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 823,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 050,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 900,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 405,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 910,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 928,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 332,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 530,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 061,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 435,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 946,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 738,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 732,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 426,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 725,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 087,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 735,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 187,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 856,27 Kč |