









| Kód produktu: | SCPF8xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 10 721,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 861,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 38 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 8 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 420x1202 mm |
| Specifikace: | Jednostranný |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1660 mm |
| Šířka: | 598 mm |
| Hloubka: | 448 mm |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8 861,00 Kč | 10 721,81 Kč | ||
| 5 + | 8 418,00 Kč | 10 185,78 Kč | ||
| 10 + | 7 975,00 Kč | 9 649,75 Kč | ||
| 20 + | 7 621,00 Kč | 9 221,41 Kč |
Outdoor/Indoor menu stojan s vitrínou černý 8 x A4 jednostranný
Přitáhněte veškerou pozornost k vašemu plakátu nebo jídelnímu lístku pomocí menu stojanu s uzamykatelnou vitrínou v černém provedení. Díky integrovaným kolečkům jej můžete snadno přemístit, kamkoli si budete přát. Stačí jen vyjet ven a začít používat. Ideální řešení pro gastronomické provozovny či maloobchod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 2 877,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 481,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 435,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 946,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 087,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 735,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 421,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 139,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 530,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 061,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 447,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 170,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 442,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 584,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 884,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 699,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 439,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 581,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 415,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 712,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 004,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 424,84 Kč |