









| Kód produktu: | SCZ4xA4LED |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4 699,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 884,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,27 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 435x609 mm |
| Specifikace: | Světelná |
| Zdroj světla: | LED |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 779 mm |
| Šířka: | 505 mm |
| Hloubka: | 22 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 884,00 Kč | 4 699,64 Kč | ||
| 5 + | 3 690,00 Kč | 4 464,90 Kč | ||
| 10 + | 3 496,00 Kč | 4 230,16 Kč | ||
| 20 + | 3 340,00 Kč | 4 041,40 Kč |
Venkovní prosvětlená LED vitrína na Menu pro prospekty 4xA4
Elegantní hliníková menu vitrínka s osvětlením 12/24V LED diodami v barvě stříbrný elox. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná i k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.Vrchní část vitríny opatřena prostorem pro logo či slogan. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 3 925,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 749,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 955,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 155,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 116,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 560,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 534,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 276,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 699,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 265,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 21 509,00 Kč |
| Cena s DPH | 26 025,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 796,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 173,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 031,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 457,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 728,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 720,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 221,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 897,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 775,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 357,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 738,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 732,98 Kč |