







| Kód produktu: | UDMB1N05A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 94,880 € |
| Cena bez DPH: | 78,413 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 20 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1200 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 78,413 € | 94,880 € | ||
| 5 + | 74,507 € | 90,153 € | ||
| 10 + | 70,600 € | 85,426 € | ||
| 20 + | 67,434 € | 81,595 € |
Stojan s dekorativní základnou Decor Menuboard s rámem A3 s ostrým rohem - Stříbrný
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, ve stříbrné a černé barvě, plus variace s
oblým, nebo ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 301,398 € |
| Cena s DPH | 364,692 € |
| Cena bez DPH: | 100,123 € |
| Cena s DPH | 121,149 € |
| Cena bez DPH: | 82,401 € |
| Cena s DPH | 99,706 € |
| Cena bez DPH: | 79,030 € |
| Cena s DPH | 95,626 € |
| Cena bez DPH: | 75,082 € |
| Cena s DPH | 90,850 € |
| Cena bez DPH: | 148,232 € |
| Cena s DPH | 179,361 € |
| Cena bez DPH: | 223,643 € |
| Cena s DPH | 270,608 € |
| Cena bez DPH: | 166,530 € |
| Cena s DPH | 201,501 € |
| Cena bez DPH: | 104,030 € |
| Cena s DPH | 125,876 € |
| Cena bez DPH: | 131,702 € |
| Cena s DPH | 159,360 € |
| Cena bez DPH: | 81,867 € |
| Cena s DPH | 99,059 € |
| Cena bez DPH: | 79,893 € |
| Cena s DPH | 96,671 € |