




| Kód produktu: | UCUMBN05A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 11 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 192x279 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1176-1212 mm |
| Šířka: | 358 mm |
| Průměr: | 358 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 517,00 Kč | 3 045,57 Kč | ||
| 5 + | 2 391,00 Kč | 2 893,11 Kč | ||
| 10 + | 2 265,00 Kč | 2 740,65 Kč | ||
| 20 + | 2 164,00 Kč | 2 618,44 Kč |
Stojan se zakřiveným podstavcem Curved Menuboard se stříbrným rámem s ostrým rohem A4
Uchycení rámečku s profilem 25mm dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace s ostrým, nebo oblým rohem, či v barvách Černá a Stříbrná
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 1 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 421,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 904,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 723,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 004,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 424,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 818,00 Kč |
| Cena s DPH | 989,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 458,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 604,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 368,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 125,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 538,00 Kč |
| Cena s DPH | 650,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 193,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,00 Kč |
| Cena s DPH | 450,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 962,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 374,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 781,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |