


| Kód produktu: | 1701395992 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,490 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní Fialová |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 215 mm |
| Hloubka: | 210 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Nosnost zásuvek: | 3 kg |
| Kapacita: | 3 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 352,00 Kč | 425,92 Kč | ||
| 10 + | 341,00 Kč | 412,61 Kč | ||
| 25 + | 331,00 Kč | 400,51 Kč | ||
| 50 + | 320,00 Kč | 387,20 Kč |
Plastový katalogový stojánek na držení brožur DURABLE TREND - Fialová
| Cena bez DPH: | 1 060,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 282,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 755,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 803,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 871,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 313,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 063,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 496,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 237,25 Kč |
| Cena s DPH | 2 707,07 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 3 609,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 228,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 158,00 Kč |
| Cena s DPH | 191,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 121,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 826,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |