








| Kód produktu: | UHDL12B030SETKOV |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9 826,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 121,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 54 kg |
| Specifikace: | Otočná základna |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1711 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8 121,00 Kč | 9 826,41 Kč | ||
| 5 + | 7 715,00 Kč | 9 335,15 Kč | ||
| 10 + | 7 309,00 Kč | 8 843,89 Kč | ||
| 25 + | 6 984,00 Kč | 8 450,64 Kč |
Černý stojan na prospekty Heavy Duty s kovovými kapsami na 8x A4
Elegantní oboustranný letákový stojan s kovovou konstrukcí s otočnou základnou osazen osmi kapsami na prospekty formátu A4
Stojany řady Heavy Duty jsou ideální pro použití na recepcích, cestovních kancelářích, prodejnách, hotelích, čerpacích stanicích a dalších prostor vhodných pro propagaci Vašich prospektů.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 407,00 Kč |
| Cena s DPH | 492,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 421,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 139,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 912,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 733,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 060,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 282,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 450,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 754,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 162,00 Kč |
| Cena s DPH | 196,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 645,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 410,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 462,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 769,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 228,82 Kč |