








| Kód produktu: | UHDL12B030SETKOV |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 403,383 € |
| Cena bez DPH: | 333,374 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 54 kg |
| Specifikace: | Otočná základna |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1711 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 333,374 € | 403,383 € | ||
| 5 + | 316,708 € | 383,216 € | ||
| 10 + | 300,041 € | 363,050 € | ||
| 25 + | 286,700 € | 346,906 € |
Černý stojan na prospekty Heavy Duty s kovovými kapsami na 8x A4
Elegantní oboustranný letákový stojan s kovovou konstrukcí s otočnou základnou osazen osmi kapsami na prospekty formátu A4
Stojany řady Heavy Duty jsou ideální pro použití na recepcích, cestovních kancelářích, prodejnách, hotelích, čerpacích stanicích a dalších prostor vhodných pro propagaci Vašich prospektů.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 11,658 € |
| Cena s DPH | 14,107 € |
| Cena bez DPH: | 333,374 € |
| Cena s DPH | 403,383 € |
| Cena bez DPH: | 59,442 € |
| Cena s DPH | 71,924 € |
| Cena bez DPH: | 20,772 € |
| Cena s DPH | 25,134 € |
| Cena bez DPH: | 91,626 € |
| Cena s DPH | 110,867 € |
| Cena bez DPH: | 114,327 € |
| Cena s DPH | 138,335 € |
| Cena bez DPH: | 23,974 € |
| Cena s DPH | 29,008 € |
| Cena bez DPH: | 16,708 € |
| Cena s DPH | 20,216 € |
| Cena bez DPH: | 43,514 € |
| Cena s DPH | 52,652 € |
| Cena bez DPH: | 203,524 € |
| Cena s DPH | 246,264 € |
| Cena bez DPH: | 199,589 € |
| Cena s DPH | 241,503 € |
| Cena bez DPH: | 60,016 € |
| Cena s DPH | 72,620 € |