


| Kód produktu: | UWDFS0D010 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 374,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 962,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,24 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | 440x770 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Světle hnědá |
| Výška: | 840 mm |
| Šířka: | 510 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 962,00 Kč | 2 374,02 Kč | ||
| 5 + | 1 864,00 Kč | 2 255,44 Kč | ||
| 10 + | 1 766,00 Kč | 2 136,86 Kč | ||
| 25 + | 1 687,00 Kč | 2 041,27 Kč |
Venkovní Dřevěný poutač s křídovou bílou tabulí 440x770 mm - Tmavě hnědá
Zákaznický popisovatelný poutač z jedlového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 1 886,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 282,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 912,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 733,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 158,00 Kč |
| Cena s DPH | 191,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 784,00 Kč |
| Cena s DPH | 948,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 448,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 752,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 737,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 101,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 859,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 395,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 897,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 754,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 122,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 119,92 Kč |