










| Kód produktu: | UWFBM02050 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 838,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 346,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8 kg |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 200 mm |
| Šířka: | 1270 mm |
| Hloubka: | 500 mm |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 346,00 Kč | 2 838,66 Kč | ||
| 5 + | 2 229,00 Kč | 2 697,09 Kč | ||
| 10 + | 2 111,00 Kč | 2 554,31 Kč | ||
| 25 + | 2 018,00 Kč | 2 441,78 Kč |
Skládací dřevěný truhlík 1270x500x200 mm - Tmavě hnědý
Dřevěný box je vyroben z borovicového dřeva, které je jedním z nejsilnějších dřevin používaných pro nábytek
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 1 450,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 754,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 121,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 826,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 957,85 Kč |
| Cena s DPH | 5 999,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 356,00 Kč |
| Cena s DPH | 430,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 500,00 Kč |
| Cena s DPH | 605,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 237,25 Kč |
| Cena s DPH | 2 707,07 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 3 609,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 062,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 495,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 871,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 313,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 321,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 808,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 006,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 427,26 Kč |