









| Kód produktu: | UDBS20Y0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 808,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 321,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 3,62 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Výška: | 1163 mm |
| Šířka: | 297 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
Stojan na podlahu s akrylovým zásobníkem na letáky A4 na šířku a logopanelem
Letákový stojan vyrobený z elegantního hliníkového profilu a na vrcholu uchyceného plastového zásobníku na letáky a jiné tiskoviny spolu s plochou pro nalepení reklamního sdělení či loga.
Zásobník je na stojanu umístěn ve výšce pasu, tak aby byl pro klienty dobře dostupný.
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 5 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 175,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 156,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 608,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 100,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 541,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 755,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 803,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 542,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 075,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 966,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 588,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,00 Kč |
| Cena s DPH | 450,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,00 Kč |
| Cena s DPH | 343,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 957,85 Kč |
| Cena s DPH | 5 999,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 645,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 410,45 Kč |