









| Kód produktu: | UDBS20Y0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 115,620 € |
| Cena bez DPH: | 95,554 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 3,62 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Výška: | 1163 mm |
| Šířka: | 297 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
Stojan na podlahu s akrylovým zásobníkem na letáky A4 na šířku a logopanelem
Letákový stojan vyrobený z elegantního hliníkového profilu a na vrcholu uchyceného plastového zásobníku na letáky a jiné tiskoviny spolu s plochou pro nalepení reklamního sdělení či loga.
Zásobník je na stojanu umístěn ve výšce pasu, tak aby byl pro klienty dobře dostupný.
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 33,471 € |
| Cena s DPH | 40,499 € |
| Cena bez DPH: | 92,106 € |
| Cena s DPH | 111,448 € |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 148,597 € |
| Cena bez DPH: | 63,812 € |
| Cena s DPH | 77,213 € |
| Cena bez DPH: | 24,043 € |
| Cena s DPH | 29,092 € |
| Cena bez DPH: | 63,812 € |
| Cena s DPH | 77,213 € |
| Cena bez DPH: | 287,979 € |
| Cena s DPH | 348,454 € |
| Cena bez DPH: | 63,812 € |
| Cena s DPH | 77,213 € |
| Cena bez DPH: | 26,595 € |
| Cena s DPH | 32,180 € |
| Cena bez DPH: | 75,834 € |
| Cena s DPH | 91,759 € |
| Cena bez DPH: | 19,555 € |
| Cena s DPH | 23,662 € |
| Cena bez DPH: | 8,152 € |
| Cena s DPH | 9,863 € |
| Cena bez DPH: | 52,614 € |
| Cena s DPH | 63,663 € |