




| Kód produktu: | UAB255HBA1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 495,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 062,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,2 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1005 mm |
| Šířka: | 624 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
Oboustranné reklamní Áčko do interiérů na plakáty formátu A1 (594x841mm) s ostrým rohem, Černé
Vyroben z hliníku s možností výměny prospektů pomocí zaklapávacích lišt a to z obou stran, či lze pokrýt matnou černou fólií pro možnost psaní křídou.
Poutač je stabilní díky odolným profilovým nohám a dvěma rámy z 25mm profilu, opatřen plastovou zadní stěnou. Lze kombinovat s topperem pro logo, nebo košíkem na letáky.
Stojany jsou určeny pro interiérové použití.
| Cena bez DPH: | 200,00 Kč |
| Cena s DPH | 242,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 169,00 Kč |
| Cena s DPH | 204,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 160,00 Kč |
| Cena s DPH | 193,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 398,00 Kč |
| Cena s DPH | 481,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 234,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 493,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 788,00 Kč |
| Cena s DPH | 953,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,00 Kč |
| Cena s DPH | 450,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 962,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 374,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 781,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 500,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 916,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 528,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 407,00 Kč |
| Cena s DPH | 492,47 Kč |