




| Kód produktu: | UAB255HBA1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 102,739 € |
| Cena bez DPH: | 84,908 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,2 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1005 mm |
| Šířka: | 624 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
Oboustranné reklamní Áčko do interiérů na plakáty formátu A1 (594x841mm) s ostrým rohem, Černé
Vyroben z hliníku s možností výměny prospektů pomocí zaklapávacích lišt a to z obou stran, či lze pokrýt matnou černou fólií pro možnost psaní křídou.
Poutač je stabilní díky odolným profilovým nohám a dvěma rámy z 25mm profilu, opatřen plastovou zadní stěnou. Lze kombinovat s topperem pro logo, nebo košíkem na letáky.
Stojany jsou určeny pro interiérové použití.
| Cena bez DPH: | 8,236 € |
| Cena s DPH | 9,965 € |
| Cena bez DPH: | 6,959 € |
| Cena s DPH | 8,420 € |
| Cena bez DPH: | 6,588 € |
| Cena s DPH | 7,972 € |
| Cena bez DPH: | 16,389 € |
| Cena s DPH | 19,830 € |
| Cena bez DPH: | 401,688 € |
| Cena s DPH | 486,043 € |
| Cena bez DPH: | 20,836 € |
| Cena s DPH | 25,211 € |
| Cena bez DPH: | 150,093 € |
| Cena s DPH | 181,612 € |
| Cena bez DPH: | 182,499 € |
| Cena s DPH | 220,824 € |
| Cena bez DPH: | 59,708 € |
| Cena s DPH | 72,246 € |
| Cena bez DPH: | 244,184 € |
| Cena s DPH | 295,462 € |
| Cena bez DPH: | 20,836 € |
| Cena s DPH | 25,211 € |
| Cena bez DPH: | 5,435 € |
| Cena s DPH | 6,577 € |
| Cena bez DPH: | 200,206 € |
| Cena s DPH | 242,249 € |
| Cena bez DPH: | 37,307 € |
| Cena s DPH | 45,141 € |
| Cena bez DPH: | 63,825 € |
| Cena s DPH | 77,229 € |
| Cena bez DPH: | 81,902 € |
| Cena s DPH | 99,102 € |