










| Kód produktu: | UWFBM01420 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,2 kg |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 200 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Hloubka: | 355 mm |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 130,00 Kč | 1 367,30 Kč | ||
| 5 + | 1 073,00 Kč | 1 298,33 Kč | ||
| 10 + | 1 017,00 Kč | 1 230,57 Kč | ||
| 25 + | 972,00 Kč | 1 176,12 Kč |
Skládací dřevěný truhlík 500x355x200 mm - Tmavě hnědý
Dřevěný box je vyroben z borovicového dřeva, které je jedním z nejsilnějších dřevin používaných pro nábytek
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 2 063,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 496,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 912,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 733,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 475,00 Kč |
| Cena s DPH | 574,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 100,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 541,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 366,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 652,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 421,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 139,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 851,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 239,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 906,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 096,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 755,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 803,55 Kč |