| Kód produktu: | 495923 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 343,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,110 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 150 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Cena bez DPH: | 475,00 Kč |
| Cena s DPH | 574,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 462,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 769,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 755,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 803,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 162,00 Kč |
| Cena s DPH | 196,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 983,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 231,00 Kč |
| Cena s DPH | 279,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 237,25 Kč |
| Cena s DPH | 2 707,07 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 3 609,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 228,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 120,00 Kč |
| Cena s DPH | 145,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,00 Kč |
| Cena s DPH | 450,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 476,00 Kč |
| Cena s DPH | 575,96 Kč |