







| Kód produktu: | UHDL12B030SETPLAST |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9 974,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 243,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 42 kg |
| Specifikace: | Otočná základna |
| Materiál: | Kov/Plast |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1711 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8 243,00 Kč | 9 974,03 Kč | ||
| 5 + | 7 831,00 Kč | 9 475,51 Kč | ||
| 10 + | 7 419,00 Kč | 8 976,99 Kč | ||
| 25 + | 7 089,00 Kč | 8 577,69 Kč |
Černý stojan na prospekty Heavy Duty s akrylovými kapsami na 8x A4
Elegantní oboustranný letákový stojan s kovovou konstrukcí s otočnou základnou osazen osmi kapsami na prospekty formátu A4
Stojany řady Heavy Duty jsou ideální pro použití na recepcích, cestovních kancelářích, prodejnách, hotelích, čerpacích stanicích a dalších prostor vhodných pro propagaci Vašich prospektů.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 1 448,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 752,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 619,00 Kč |
| Cena s DPH | 748,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 983,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 228,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 755,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 803,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 862,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 883,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 540,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 703,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |