


| Kód produktu: | 1701710003 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,417 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní Červená |
| Výška: | 330 mm |
| Průměr: | 315 mm |
| Objem: | 16 l |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 906,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 096,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 983,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 462,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 769,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 175,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 243,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 974,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 162,00 Kč |
| Cena s DPH | 196,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 062,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 495,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,00 Kč |
| Cena s DPH | 343,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 755,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 803,55 Kč |