


| Kód produktu: | 1701710003 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 8,096 € |
| Cena bez DPH: | 6,691 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,417 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní Červená |
| Výška: | 330 mm |
| Průměr: | 315 mm |
| Objem: | 16 l |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 112,069 € |
| Cena s DPH | 135,603 € |
| Cena bez DPH: | 6,691 € |
| Cena s DPH | 8,096 € |
| Cena bez DPH: | 333,374 € |
| Cena s DPH | 403,383 € |
| Cena bez DPH: | 14,450 € |
| Cena s DPH | 17,484 € |
| Cena bez DPH: | 243,432 € |
| Cena s DPH | 294,553 € |
| Cena bez DPH: | 160,591 € |
| Cena s DPH | 194,315 € |
| Cena bez DPH: | 333,374 € |
| Cena s DPH | 403,383 € |
| Cena bez DPH: | 63,629 € |
| Cena s DPH | 76,991 € |
| Cena bez DPH: | 199,589 € |
| Cena s DPH | 241,503 € |
| Cena bez DPH: | 6,691 € |
| Cena s DPH | 8,096 € |
| Cena bez DPH: | 50,903 € |
| Cena s DPH | 61,593 € |
| Cena bez DPH: | 59,442 € |
| Cena s DPH | 71,924 € |