


| Kód produktu: | 1701710003 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,417 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní Červená |
| Výška: | 330 mm |
| Průměr: | 315 mm |
| Objem: | 16 l |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 1 366,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 652,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 966,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 588,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 175,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 554,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 090,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 912,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 733,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 450,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 754,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |