









| Kód produktu: | UDBS20Y0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 808,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 321,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 3,62 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Výška: | 1163 mm |
| Šířka: | 297 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
Stojan na podlahu s akrylovým zásobníkem na letáky A4 na šířku a logopanelem
Letákový stojan vyrobený z elegantního hliníkového profilu a na vrcholu uchyceného plastového zásobníku na letáky a jiné tiskoviny spolu s plochou pro nalepení reklamního sdělení či loga.
Zásobník je na stojanu umístěn ve výšce pasu, tak aby byl pro klienty dobře dostupný.
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,00 Kč |
| Cena s DPH | 212,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,00 Kč |
| Cena s DPH | 343,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 044,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 683,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 243,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 974,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 286,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 976,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,00 Kč |
| Cena s DPH | 450,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 062,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 495,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 121,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 826,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 476,00 Kč |
| Cena s DPH | 575,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |