


| Kód produktu: | UWDFS0D010 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 97,777 € |
| Cena bez DPH: | 80,807 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,24 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | 440x770 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Světle hnědá |
| Výška: | 840 mm |
| Šířka: | 510 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 80,807 € | 97,777 € | ||
| 5 + | 76,771 € | 92,893 € | ||
| 10 + | 72,735 € | 88,009 € | ||
| 25 + | 69,481 € | 84,072 € |
Venkovní Dřevěný poutač s křídovou bílou tabulí 440x770 mm - Tmavě hnědá
Zákaznický popisovatelný poutač z jedlového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 144,811 € |
| Cena s DPH | 175,221 € |
| Cena bez DPH: | 92,257 € |
| Cena s DPH | 111,631 € |
| Cena bez DPH: | 14,498 € |
| Cena s DPH | 17,542 € |
| Cena bez DPH: | 68,040 € |
| Cena s DPH | 82,328 € |
| Cena bez DPH: | 76,236 € |
| Cena s DPH | 92,245 € |
| Cena bez DPH: | 41,186 € |
| Cena s DPH | 49,835 € |
| Cena bez DPH: | 90,445 € |
| Cena s DPH | 109,438 € |
| Cena bez DPH: | 29,325 € |
| Cena s DPH | 35,483 € |
| Cena bez DPH: | 46,540 € |
| Cena s DPH | 56,314 € |
| Cena bez DPH: | 57,743 € |
| Cena s DPH | 69,869 € |
| Cena bez DPH: | 149,835 € |
| Cena s DPH | 181,301 € |
| Cena bez DPH: | 103,871 € |
| Cena s DPH | 125,685 € |