


| Kód produktu: | 1701395992 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 17,484 € |
| Cena bez DPH: | 14,450 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,490 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní Fialová |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 215 mm |
| Hloubka: | 210 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Nosnost zásuvek: | 3 kg |
| Kapacita: | 3 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 14,450 € | 17,484 € | ||
| 10 + | 13,998 € | 16,938 € | ||
| 25 + | 13,588 € | 16,441 € | ||
| 50 + | 13,136 € | 15,895 € |
Plastový katalogový stojánek na držení brožur DURABLE TREND - Fialová
| Cena bez DPH: | 35,673 € |
| Cena s DPH | 43,165 € |
| Cena bez DPH: | 19,499 € |
| Cena s DPH | 23,594 € |
| Cena bez DPH: | 31,322 € |
| Cena s DPH | 37,899 € |
| Cena bez DPH: | 227,422 € |
| Cena s DPH | 275,181 € |
| Cena bez DPH: | 31,322 € |
| Cena s DPH | 37,899 € |
| Cena bez DPH: | 5,624 € |
| Cena s DPH | 6,805 € |
| Cena bez DPH: | 20,772 € |
| Cena s DPH | 25,134 € |
| Cena bez DPH: | 96,305 € |
| Cena s DPH | 116,530 € |
| Cena bez DPH: | 11,658 € |
| Cena s DPH | 14,107 € |
| Cena bez DPH: | 82,348 € |
| Cena s DPH | 99,641 € |
| Cena bez DPH: | 33,374 € |
| Cena s DPH | 40,383 € |
| Cena bez DPH: | 19,540 € |
| Cena s DPH | 23,644 € |