





| Kód produktu: | URK03B00A4-SEBLACK |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 399,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 157,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,88 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Specifikace: | S kapsami |
| Barva konstrukce: | Černá |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 378 mm |
| Šířka: | 135 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 10 x A4 |
| Formát: | A4 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 157,00 Kč | 1 399,97 Kč | ||
| 10 + | 1 099,00 Kč | 1 329,79 Kč | ||
| 20 + | 1 041,00 Kč | 1 259,61 Kč | ||
| 50 + | 995,00 Kč | 1 203,95 Kč |
Nástěnný černý kovový listovací držák s 10 černými kapsami A4 na výšku. Díky oboustranným kapsám lze zobrazit 20 stran na jednom místě. Informace jsou vždy dobře přístupné.
| Cena bez DPH: | 1 157,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 399,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 157,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 399,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 157,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 399,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 157,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 399,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 157,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 399,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 157,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 399,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 157,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 399,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 558,00 Kč |
| Cena s DPH | 675,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 558,00 Kč |
| Cena s DPH | 675,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 558,00 Kč |
| Cena s DPH | 675,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 358,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 991,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 409,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 193,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 682,00 Kč |
| Cena s DPH | 825,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 661,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 639,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 328,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 606,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,00 Kč |
| Cena s DPH | 332,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 576,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 906,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 233,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 491,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 015,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 648,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 859,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 332,00 Kč |
| Cena s DPH | 401,72 Kč |