





| Kód produktu: | URK03B00A4-SEBLACK |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 57,470 € |
| Cena bez DPH: | 47,496 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,88 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Specifikace: | S kapsami |
| Barva konstrukce: | Černá |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 378 mm |
| Šířka: | 135 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 10 x A4 |
| Formát: | A4 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 47,496 € | 57,470 € | ||
| 10 + | 45,115 € | 54,589 € | ||
| 20 + | 42,734 € | 51,708 € | ||
| 50 + | 40,846 € | 49,423 € |
Nástěnný černý kovový listovací držák s 10 černými kapsami A4 na výšku. Díky oboustranným kapsám lze zobrazit 20 stran na jednom místě. Informace jsou vždy dobře přístupné.
| Cena bez DPH: | 47,496 € |
| Cena s DPH | 57,470 € |
| Cena bez DPH: | 47,496 € |
| Cena s DPH | 57,470 € |
| Cena bez DPH: | 47,496 € |
| Cena s DPH | 57,470 € |
| Cena bez DPH: | 47,496 € |
| Cena s DPH | 57,470 € |
| Cena bez DPH: | 47,496 € |
| Cena s DPH | 57,470 € |
| Cena bez DPH: | 47,496 € |
| Cena s DPH | 57,470 € |
| Cena bez DPH: | 47,496 € |
| Cena s DPH | 57,470 € |
| Cena bez DPH: | 22,906 € |
| Cena s DPH | 27,717 € |
| Cena bez DPH: | 22,906 € |
| Cena s DPH | 27,717 € |
| Cena bez DPH: | 22,906 € |
| Cena s DPH | 27,717 € |
| Cena bez DPH: | 269,540 € |
| Cena s DPH | 326,144 € |
| Cena bez DPH: | 189,080 € |
| Cena s DPH | 228,787 € |
| Cena bez DPH: | 64,039 € |
| Cena s DPH | 77,488 € |
| Cena bez DPH: | 27,997 € |
| Cena s DPH | 33,876 € |
| Cena bez DPH: | 156,076 € |
| Cena s DPH | 188,851 € |
| Cena bez DPH: | 241,461 € |
| Cena s DPH | 292,168 € |
| Cena bez DPH: | 129,475 € |
| Cena s DPH | 156,664 € |
| Cena bez DPH: | 285,304 € |
| Cena s DPH | 345,218 € |
| Cena bez DPH: | 50,616 € |
| Cena s DPH | 61,245 € |
| Cena bez DPH: | 21,264 € |
| Cena s DPH | 25,730 € |
| Cena bez DPH: | 8,128 € |
| Cena s DPH | 9,835 € |
| Cena bez DPH: | 47,783 € |
| Cena s DPH | 57,818 € |