









| Kód produktu: | UPSS200001 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 55,086 € |
| Cena bez DPH: | 45,525 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 11 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,2 kg |
| Materiál: | Polypropylen |
| Barva: | Černá |
| Nosnost: | 150 kg |
| Výška: | 415 mm |
| Průměr: | 420 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 45,525 € | 55,086 € | ||
| 5 + | 43,227 € | 52,304 € | ||
| 10 + | 40,969 € | 49,572 € | ||
| 25 + | 39,163 € | 47,387 € |
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 55,829 € |
| Cena s DPH | 67,553 € |
| Cena bez DPH: | 62,438 € |
| Cena s DPH | 75,550 € |
| Cena bez DPH: | 33,251 € |
| Cena s DPH | 40,234 € |
| Cena bez DPH: | 167,159 € |
| Cena s DPH | 202,263 € |
| Cena bez DPH: | 120,977 € |
| Cena s DPH | 146,382 € |
| Cena bez DPH: | 27,422 € |
| Cena s DPH | 33,181 € |
| Cena bez DPH: | 64,737 € |
| Cena s DPH | 78,332 € |
| Cena bez DPH: | 153,612 € |
| Cena s DPH | 185,871 € |
| Cena bez DPH: | 37,274 € |
| Cena s DPH | 45,102 € |
| Cena bez DPH: | 191,872 € |
| Cena s DPH | 232,165 € |
| Cena bez DPH: | 64,696 € |
| Cena s DPH | 78,282 € |
| Cena bez DPH: | 225,246 € |
| Cena s DPH | 272,548 € |