









| Kód produktu: | UPSS200001 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 341,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 109,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 11 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,2 kg |
| Materiál: | Polypropylen |
| Barva: | Černá |
| Nosnost: | 150 kg |
| Výška: | 415 mm |
| Průměr: | 420 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 109,00 Kč | 1 341,89 Kč | ||
| 5 + | 1 053,00 Kč | 1 274,13 Kč | ||
| 10 + | 998,00 Kč | 1 207,58 Kč | ||
| 25 + | 954,00 Kč | 1 154,34 Kč |
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 5 919,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 161,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 931,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 336,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 050,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 900,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 776,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 568,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 898,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 976,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 155,00 Kč |
| Cena s DPH | 187,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 605,00 Kč |
| Cena s DPH | 732,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 839,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 645,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 721,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 784,00 Kč |
| Cena s DPH | 948,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 952,40 Kč |