

| Kód produktu: | 330101 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 470,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,68 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 315 mm |
| Průměr: | 260 mm |
| Objem: | 15 l |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 404,00 Kč |
| Cena s DPH | 488,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 381,00 Kč |
| Cena s DPH | 461,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 265,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 790,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 989,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 406,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 200,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 662,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 784,00 Kč |
| Cena s DPH | 948,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 566,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 894,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 859,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 005,00 Kč |
| Cena s DPH | 13 316,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 570,00 Kč |
| Cena s DPH | 689,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 781,66 Kč |