

| Kód produktu: | 330101 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 19,314 € |
| Cena bez DPH: | 15,962 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,68 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 315 mm |
| Průměr: | 260 mm |
| Objem: | 15 l |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 24,128 € |
| Cena s DPH | 29,195 € |
| Cena bez DPH: | 32,786 € |
| Cena s DPH | 39,671 € |
| Cena bez DPH: | 65,039 € |
| Cena s DPH | 78,697 € |
| Cena bez DPH: | 37,464 € |
| Cena s DPH | 45,332 € |
| Cena bez DPH: | 35,330 € |
| Cena s DPH | 42,750 € |
| Cena bez DPH: | 24,949 € |
| Cena s DPH | 30,188 € |
| Cena bez DPH: | 27,534 € |
| Cena s DPH | 33,316 € |
| Cena bez DPH: | 28,231 € |
| Cena s DPH | 34,160 € |
| Cena bez DPH: | 29,873 € |
| Cena s DPH | 36,146 € |
| Cena bez DPH: | 115,388 € |
| Cena s DPH | 139,619 € |
| Cena bez DPH: | 272,876 € |
| Cena s DPH | 330,181 € |
| Cena bez DPH: | 81,781 € |
| Cena s DPH | 98,955 € |