






| Kód produktu: | SMT70x110 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 27 592,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 22 804,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 27,3 kg |
| Rozměr poutače: | 700x1183x700 mm |
| Materiál: | Kov |
| Výška: | 1183 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Hloubka: | 700 mm |
| Umístění: | Na zem |
Kuřácký volně stojící stolek 700x1100mm
Venkovní kuřácký stolek s těžkou stabilní kovovou základnou, počasí odolnou deskou stolku. Snadno čistitelný popelník s přídavným zásobníkem pod popelníkem. Zajištěn bezpečnostním zámkem s klíčem proti zneužití. K dispozici také nástěnná verze. Vhodný pro použití ve všech veřejných místech.
| Cena bez DPH: | 3 068,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 712,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 127,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 573,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 355,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 849,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 932,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 387,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 959,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 293,00 Kč |
| Cena s DPH | 354,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 991,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 409,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 090,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 948,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 496,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 070,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 590,00 Kč |
| Cena s DPH | 713,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 358,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 755,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 17 397,00 Kč |
| Cena s DPH | 21 050,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 784,00 Kč |
| Cena s DPH | 948,64 Kč |