





| Kód produktu: | SMPSS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 712,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 068,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 340 ks |
| Hmotnost Netto: | 5,5 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 900 mm |
| Šířka: | 76 mm |
| Průměr: | 180 mm |
| Umístění: | Na zem |
Kuřácký Popelník volně stojící - kulatý
Atraktivní design volně stojících popelníků s pevným upevněním k zemi pomocí šroubů. Zajištěny bezpečnostním zámkem s klíčem proti zneužití. Popelník dodáván v provedení ze škrábané nerez oceli. Vhodný pro použití ve všech veřejných místech i venkovních.
| Cena bez DPH: | 2 127,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 573,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 355,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 849,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 22 804,00 Kč |
| Cena s DPH | 27 592,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 993,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 411,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 112,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 993,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 411,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 018,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 816,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 617,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 018,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 993,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 411,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 841,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 750,00 Kč |
| Cena s DPH | 907,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 018,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,78 Kč |