





| Kód produktu: | SMPSS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 152,455 € |
| Cena bez DPH: | 125,996 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 340 ks |
| Hmotnost Netto: | 5,5 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 900 mm |
| Šířka: | 76 mm |
| Průměr: | 180 mm |
| Umístění: | Na zem |
Kuřácký Popelník volně stojící - kulatý
Atraktivní design volně stojících popelníků s pevným upevněním k zemi pomocí šroubů. Zajištěny bezpečnostním zámkem s klíčem proti zneužití. Popelník dodáván v provedení ze škrábané nerez oceli. Vhodný pro použití ve všech veřejných místech i venkovních.
| Cena bez DPH: | 87,351 € |
| Cena s DPH | 105,695 € |
| Cena bez DPH: | 96,715 € |
| Cena s DPH | 117,025 € |
| Cena bez DPH: | 936,509 € |
| Cena s DPH | 1 133,176 € |
| Cena bez DPH: | 65,092 € |
| Cena s DPH | 78,762 € |
| Cena bez DPH: | 81,848 € |
| Cena s DPH | 99,036 € |
| Cena bez DPH: | 115,483 € |
| Cena s DPH | 139,734 € |
| Cena bez DPH: | 130,390 € |
| Cena s DPH | 157,772 € |
| Cena bez DPH: | 115,483 € |
| Cena s DPH | 139,734 € |
| Cena bez DPH: | 81,848 € |
| Cena s DPH | 99,036 € |
| Cena bez DPH: | 156,715 € |
| Cena s DPH | 189,625 € |
| Cena bez DPH: | 5,585 € |
| Cena s DPH | 6,758 € |
| Cena bez DPH: | 241,396 € |
| Cena s DPH | 292,090 € |
| Cena bez DPH: | 82,875 € |
| Cena s DPH | 100,278 € |
| Cena bez DPH: | 30,801 € |
| Cena s DPH | 37,269 € |
| Cena bez DPH: | 82,875 € |
| Cena s DPH | 100,278 € |