






| Kód produktu: | SMRBSBL |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 7 112,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 878,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 93 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 11,6 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1200 mm |
| Šířka: | 315 mm |
| Hloubka: | 315 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 275,00 Kč |
| Cena s DPH | 332,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 599,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 354,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 330,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 869,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 041,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 686,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 250,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 841,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 273,00 Kč |
| Cena s DPH | 330,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 605,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 152,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 458,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 604,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 665,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 434,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 592,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 136,32 Kč |