





| Kód produktu: | SMPBL |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4 617,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 816,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 250 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 9,8 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1200 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Hloubka: | 210 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 3 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 841,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 018,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 136,00 Kč |
| Cena s DPH | 164,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 112,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 993,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 411,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 018,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 993,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 411,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 993,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 411,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 750,00 Kč |
| Cena s DPH | 907,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |