





| Kód produktu: | SMPBL |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 189,547 € |
| Cena bez DPH: | 156,650 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 216 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 9,8 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1200 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Hloubka: | 210 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 5,583 € |
| Cena s DPH | 6,755 € |
| Cena bez DPH: | 82,841 € |
| Cena s DPH | 100,237 € |
| Cena bez DPH: | 30,788 € |
| Cena s DPH | 37,254 € |
| Cena bez DPH: | 125,944 € |
| Cena s DPH | 152,392 € |
| Cena bez DPH: | 130,337 € |
| Cena s DPH | 157,707 € |
| Cena bez DPH: | 82,841 € |
| Cena s DPH | 100,237 € |
| Cena bez DPH: | 81,814 € |
| Cena s DPH | 98,995 € |
| Cena bez DPH: | 81,814 € |
| Cena s DPH | 98,995 € |
| Cena bez DPH: | 115,435 € |
| Cena s DPH | 139,677 € |
| Cena bez DPH: | 81,814 € |
| Cena s DPH | 98,995 € |
| Cena bez DPH: | 65,066 € |
| Cena s DPH | 78,729 € |
| Cena bez DPH: | 241,297 € |
| Cena s DPH | 291,970 € |