






| Kód produktu: | SMT70x110 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 132,246 € |
| Cena bez DPH: | 935,741 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 27,3 kg |
| Rozměr poutače: | 700x1183x700 mm |
| Materiál: | Kov |
| Výška: | 1183 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Hloubka: | 700 mm |
| Umístění: | Na zem |
Kuřácký volně stojící stolek 700x1100mm
Venkovní kuřácký stolek s těžkou stabilní kovovou základnou, počasí odolnou deskou stolku. Snadno čistitelný popelník s přídavným zásobníkem pod popelníkem. Zajištěn bezpečnostním zámkem s klíčem proti zneužití. K dispozici také nástěnná verze. Vhodný pro použití ve všech veřejných místech.
| Cena bez DPH: | 125,892 € |
| Cena s DPH | 152,330 € |
| Cena bez DPH: | 87,279 € |
| Cena s DPH | 105,608 € |
| Cena bez DPH: | 96,635 € |
| Cena s DPH | 116,929 € |
| Cena bez DPH: | 156,545 € |
| Cena s DPH | 189,419 € |
| Cena bez DPH: | 202,011 € |
| Cena s DPH | 244,433 € |
| Cena bez DPH: | 26,795 € |
| Cena s DPH | 32,422 € |
| Cena bez DPH: | 135,823 € |
| Cena s DPH | 164,346 € |
| Cena bez DPH: | 76,077 € |
| Cena s DPH | 92,053 € |
| Cena bez DPH: | 24,949 € |
| Cena s DPH | 30,188 € |
| Cena bez DPH: | 27,206 € |
| Cena s DPH | 32,919 € |
| Cena bez DPH: | 30,160 € |
| Cena s DPH | 36,494 € |
| Cena bez DPH: | 64,259 € |
| Cena s DPH | 77,754 € |
| Cena bez DPH: | 215,634 € |
| Cena s DPH | 260,917 € |
| Cena bez DPH: | 89,249 € |
| Cena s DPH | 107,991 € |
| Cena bez DPH: | 167,829 € |
| Cena s DPH | 203,073 € |