






| Kód produktu: | SMT70x110 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 27 592,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 22 804,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 27,3 kg |
| Rozměr poutače: | 700x1183x700 mm |
| Materiál: | Kov |
| Výška: | 1183 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Hloubka: | 700 mm |
| Umístění: | Na zem |
Kuřácký volně stojící stolek 700x1100mm
Venkovní kuřácký stolek s těžkou stabilní kovovou základnou, počasí odolnou deskou stolku. Snadno čistitelný popelník s přídavným zásobníkem pod popelníkem. Zajištěn bezpečnostním zámkem s klíčem proti zneužití. K dispozici také nástěnná verze. Vhodný pro použití ve všech veřejných místech.
| Cena bez DPH: | 3 068,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 712,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 127,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 573,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 355,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 849,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 310,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 005,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 018,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 650,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 046,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 302,00 Kč |
| Cena s DPH | 365,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 993,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 411,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 041,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 478,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 995,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 833,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 090,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 948,90 Kč |