













| Kód produktu: | UCBSW200A4-SETx2 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 586,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 311,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 2,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Výška: | 250 mm |
| Šířka: | 480 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 311,00 Kč | 1 586,31 Kč | ||
| 10 + | 1 245,00 Kč | 1 506,45 Kč | ||
| 25 + | 1 180,00 Kč | 1 427,80 Kč | ||
| 50 + | 1 127,00 Kč | 1 363,67 Kč |
Nástěnný Cocktail Brochure držák osazen dvěmi kapsami A4 vedle sebe - 2 kompletní sety
Nástěnná lišta, osazena akrylovými zásobníky na prospekty.
Kapsy jsou součástí tohoto setu.
| Cena bez DPH: | 1 582,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 914,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 066,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 499,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 420,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 138,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 860,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 460,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 690,00 Kč |
| Cena s DPH | 834,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 278,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 546,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 755,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 803,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 458,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 604,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 228,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 905,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 552,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 087,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 023,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 237,83 Kč |