









| Kód produktu: | TGRID10201 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 430,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 356,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,100 kg |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 90 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Umístění: | Na stůl |
Stolní stojánek s nastavitelným úhlem náklonu vhodný na tablet, smart telefony, či čtečky knih 7”
Tablet a kabely nejsou součástí dodávky, jedná se pouze o samotný stojánek.
| Cena bez DPH: | 2 100,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 541,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 500,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,00 Kč |
| Cena s DPH | 450,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,00 Kč |
| Cena s DPH | 343,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 450,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 754,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 860,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 040,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 243,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 974,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 475,00 Kč |
| Cena s DPH | 574,75 Kč |