







| Kód produktu: | TWJD856003 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 63,689 € |
| Cena bez DPH: | 52,636 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8,2 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1870 mm |
| Šířka: | 380 mm |
| Hloubka: | 380 mm |
| Umístění: | na zem |
Ležérní styl kovového věšáku skládajícího se z 5 ramínek s držákem na deštníky.
| Cena bez DPH: | 288,097 € |
| Cena s DPH | 348,598 € |
| Cena bez DPH: | 50,329 € |
| Cena s DPH | 60,899 € |
| Cena bez DPH: | 140,898 € |
| Cena s DPH | 170,486 € |
| Cena bez DPH: | 160,791 € |
| Cena s DPH | 194,557 € |
| Cena bez DPH: | 105,107 € |
| Cena s DPH | 127,180 € |
| Cena bez DPH: | 6,590 € |
| Cena s DPH | 7,974 € |
| Cena bez DPH: | 85,091 € |
| Cena s DPH | 102,960 € |
| Cena bez DPH: | 69,728 € |
| Cena s DPH | 84,371 € |
| Cena bez DPH: | 32,455 € |
| Cena s DPH | 39,270 € |
| Cena bez DPH: | 144,811 € |
| Cena s DPH | 175,221 € |
| Cena bez DPH: | 96,623 € |
| Cena s DPH | 116,914 € |
| Cena bez DPH: | 192,504 € |
| Cena s DPH | 232,930 € |