







| Kód produktu: | TWJD856003 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 546,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 278,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8,2 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1870 mm |
| Šířka: | 380 mm |
| Hloubka: | 380 mm |
| Umístění: | na zem |
Ležérní styl kovového věšáku skládajícího se z 5 ramínek s držákem na deštníky.
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 851,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 239,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 898,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 976,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 640,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 404,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 332,00 Kč |
| Cena s DPH | 401,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 489,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 641,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 606,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 573,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 228,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 905,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 158,00 Kč |
| Cena s DPH | 191,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 542,00 Kč |
| Cena s DPH | 655,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 693,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 048,53 Kč |