


| Kód produktu: | 1701395540 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,565 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní Modrá |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 215 mm |
| Hloubka: | 210 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Nosnost zásuvek: | 3 kg |
| Kapacita: | 3 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 352,00 Kč | 425,92 Kč | ||
| 10 + | 341,00 Kč | 412,61 Kč | ||
| 25 + | 331,00 Kč | 400,51 Kč | ||
| 50 + | 320,00 Kč | 387,20 Kč |
Plastový katalogový stojánek na držení brožur DURABLE TREND - Modrá
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 006,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 427,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 063,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 496,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 475,00 Kč |
| Cena s DPH | 574,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 781,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 785,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 369,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 432,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 362,72 Kč |