


| Kód produktu: | 1701395540 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 17,477 € |
| Cena bez DPH: | 14,444 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,565 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní Modrá |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 215 mm |
| Hloubka: | 210 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Nosnost zásuvek: | 3 kg |
| Kapacita: | 3 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 14,444 € | 17,477 € | ||
| 10 + | 13,993 € | 16,931 € | ||
| 25 + | 13,582 € | 16,435 € | ||
| 50 + | 13,131 € | 15,888 € |
Plastový katalogový stojánek na držení brožur DURABLE TREND - Modrá
| Cena bez DPH: | 287,033 € |
| Cena s DPH | 347,310 € |
| Cena bez DPH: | 91,588 € |
| Cena s DPH | 110,822 € |
| Cena bez DPH: | 46,368 € |
| Cena s DPH | 56,106 € |
| Cena bez DPH: | 80,509 € |
| Cena s DPH | 97,416 € |
| Cena bez DPH: | 35,659 € |
| Cena s DPH | 43,147 € |
| Cena bez DPH: | 37,177 € |
| Cena s DPH | 44,984 € |
| Cena bez DPH: | 5,622 € |
| Cena s DPH | 6,802 € |
| Cena bez DPH: | 103,283 € |
| Cena s DPH | 124,972 € |
| Cena bez DPH: | 104,801 € |
| Cena s DPH | 126,809 € |
| Cena bez DPH: | 19,532 € |
| Cena s DPH | 23,634 € |
| Cena bez DPH: | 181,863 € |
| Cena s DPH | 220,054 € |
| Cena bez DPH: | 400,287 € |
| Cena s DPH | 484,348 € |