


| Kód produktu: | 1701395540 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,565 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní Modrá |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 215 mm |
| Hloubka: | 210 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Nosnost zásuvek: | 3 kg |
| Kapacita: | 3 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 352,00 Kč | 425,92 Kč | ||
| 10 + | 341,00 Kč | 412,61 Kč | ||
| 25 + | 331,00 Kč | 400,51 Kč | ||
| 50 + | 320,00 Kč | 387,20 Kč |
Plastový katalogový stojánek na držení brožur DURABLE TREND - Modrá
| Cena bez DPH: | 4 432,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 362,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 278,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 546,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 540,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 703,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 916,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 528,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 243,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 974,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 237,25 Kč |
| Cena s DPH | 2 707,07 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 3 609,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 407,00 Kč |
| Cena s DPH | 492,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 619,00 Kč |
| Cena s DPH | 748,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 476,00 Kč |
| Cena s DPH | 575,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 243,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 974,03 Kč |