



| Kód produktu: | UTBP0S0012 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 64,795 € |
| Cena bez DPH: | 53,549 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,04 kg |
| Specifikace: | rozměr vhozu 175x4,9 mm |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 299 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Hloubka: | 305 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 53,549 € | 64,795 € | ||
| 10 + | 43,168 € | 52,233 € | ||
| 20 + | 40,870 € | 49,453 € | ||
| 50 + | 39,064 € | 47,268 € |
Puzzle Losovací box, nebo box na vizitky, losovací kupóny, příspěvky, veřejné sbírky a podobně
Krychlový, skládací uzamykatelný box v čirém provedení. K dispozici ve dvou velikostech a dalších dvou variántách s přídavným prostorem pro informaci.
Box slouží ke shromažďování jak peněžních sbírek, tak i jiných akčních lístečků.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 189,003 € |
| Cena s DPH | 228,693 € |
| Cena bez DPH: | 149,364 € |
| Cena s DPH | 180,730 € |
| Cena bez DPH: | 226,467 € |
| Cena s DPH | 274,025 € |
| Cena bez DPH: | 90,070 € |
| Cena s DPH | 108,984 € |
| Cena bez DPH: | 181,658 € |
| Cena s DPH | 219,806 € |
| Cena bez DPH: | 217,809 € |
| Cena s DPH | 263,549 € |
| Cena bez DPH: | 28,642 € |
| Cena s DPH | 34,657 € |
| Cena bez DPH: | 3,086 € |
| Cena s DPH | 3,734 € |
| Cena bez DPH: | 8,043 € |
| Cena s DPH | 9,732 € |
| Cena bez DPH: | 13,623 € |
| Cena s DPH | 16,484 € |
| Cena bez DPH: | 84,776 € |
| Cena s DPH | 102,579 € |
| Cena bez DPH: | 84,776 € |
| Cena s DPH | 102,579 € |