







| Kód produktu: | UWRSU0L00M |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 528,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 916,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,95 kg |
| Materiál: | Překlížka |
| Barva: | Světle hnědá |
| Nosnost: | 15 kg |
| Výška: | 1180 mm |
| Šířka: | 315 mm |
| Hloubka: | 335 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
Dřevěný prodejní policový regál - velikost M - 315x335x1180 - nosnost 15 kg - Přírodní
Policový skládací regál z překlížky vhodný k vystavování zboží k prodeji. Skládání bez použití nářadí.
Prodejní stojany jsou určeny například pro nákupní střediska, obchody s ovocem a zeleninou, kvetinářství a podobné
| Cena bez DPH: | 2 015,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 438,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 062,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 495,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 321,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 808,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 121,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 826,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 584,00 Kč |
| Cena s DPH | 706,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 448,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 752,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 983,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 540,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 703,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 366,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 652,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |