







| Kód produktu: | UWRSU0L00M |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 145,200 € |
| Cena bez DPH: | 120,000 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,95 kg |
| Materiál: | Překlížka |
| Barva: | Světle hnědá |
| Nosnost: | 15 kg |
| Výška: | 1180 mm |
| Šířka: | 315 mm |
| Hloubka: | 335 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
Dřevěný prodejní policový regál - velikost M - 315x335x1180 - nosnost 15 kg - Přírodní
Policový skládací regál z překlížky vhodný k vystavování zboží k prodeji. Skládání bez použití nářadí.
Prodejní stojany jsou určeny například pro nákupní střediska, obchody s ovocem a zeleninou, kvetinářství a podobné
| Cena bez DPH: | 35,556 € |
| Cena s DPH | 43,022 € |
| Cena bez DPH: | 104,609 € |
| Cena s DPH | 126,577 € |
| Cena bez DPH: | 59,588 € |
| Cena s DPH | 72,102 € |
| Cena bez DPH: | 8,148 € |
| Cena s DPH | 9,859 € |
| Cena bez DPH: | 82,551 € |
| Cena s DPH | 99,887 € |
| Cena bez DPH: | 105,103 € |
| Cena s DPH | 127,174 € |
| Cena bez DPH: | 91,852 € |
| Cena s DPH | 111,141 € |
| Cena bez DPH: | 6,502 € |
| Cena s DPH | 7,867 € |
| Cena bez DPH: | 204,027 € |
| Cena s DPH | 246,872 € |
| Cena bez DPH: | 103,580 € |
| Cena s DPH | 125,332 € |
| Cena bez DPH: | 95,514 € |
| Cena s DPH | 115,572 € |
| Cena bez DPH: | 182,387 € |
| Cena s DPH | 220,688 € |