







| Kód produktu: | TWJD856003 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 546,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 278,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8,2 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1870 mm |
| Šířka: | 380 mm |
| Hloubka: | 380 mm |
| Umístění: | na zem |
Ležérní styl kovového věšáku skládajícího se z 5 ramínek s držákem na deštníky.
| Cena bez DPH: | 207,00 Kč |
| Cena s DPH | 250,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 869,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 051,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 496,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 810,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 870,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 262,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 448,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 752,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 966,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 588,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,00 Kč |
| Cena s DPH | 332,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 249,00 Kč |
| Cena s DPH | 301,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 825,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 838,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 132,00 Kč |
| Cena s DPH | 159,72 Kč |