












| Kód produktu: | UWODD06078 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 051,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 8 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,78 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | 590x780 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Magnetická |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 1050 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| Hloubka: | 560 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 522,00 Kč | 3 051,62 Kč | ||
| 5 + | 2 396,00 Kč | 2 899,16 Kč | ||
| 10 + | 2 270,00 Kč | 2 746,70 Kč | ||
| 25 + | 2 169,00 Kč | 2 624,49 Kč |
Venkovní Dřevěný poutač s křídovou tabulí 590x780 mm - Tmavě hnědý
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, magnetickou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 3 228,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 905,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 323,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 600,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 592,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 136,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 348,00 Kč |
| Cena s DPH | 421,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 064,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 287,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 779,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 782,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 995,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 413,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 160,00 Kč |
| Cena s DPH | 193,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 841,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 638,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 401,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 998,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 376,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 294,96 Kč |