












| Kód produktu: | UWODD06078 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 125,169 € |
| Cena bez DPH: | 103,445 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,78 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | 590x780 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Magnetická |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 1050 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| Hloubka: | 560 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 103,445 € | 125,169 € | ||
| 5 + | 98,277 € | 118,916 € | ||
| 10 + | 93,109 € | 112,662 € | ||
| 25 + | 88,966 € | 107,649 € |
Venkovní Dřevěný poutač s křídovou tabulí 590x780 mm - Tmavě hnědý
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, magnetickou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 83,634 € |
| Cena s DPH | 101,197 € |
| Cena bez DPH: | 23,995 € |
| Cena s DPH | 29,034 € |
| Cena bez DPH: | 116,448 € |
| Cena s DPH | 140,902 € |
| Cena bez DPH: | 115,340 € |
| Cena s DPH | 139,562 € |
| Cena bez DPH: | 53,527 € |
| Cena s DPH | 64,768 € |
| Cena bez DPH: | 77,523 € |
| Cena s DPH | 93,802 € |
| Cena bez DPH: | 258,491 € |
| Cena s DPH | 312,774 € |
| Cena bez DPH: | 16,530 € |
| Cena s DPH | 20,001 € |
| Cena bez DPH: | 55,783 € |
| Cena s DPH | 67,498 € |
| Cena bez DPH: | 163,864 € |
| Cena s DPH | 198,275 € |
| Cena bez DPH: | 82,363 € |
| Cena s DPH | 99,659 € |
| Cena bez DPH: | 117,309 € |
| Cena s DPH | 141,944 € |